Dil seçimi

Lezzet dolu geçen 40 yıl.

Lezzet dolu geçen 40 yıl.

by abovethetime digital creative production, September 19, 2010

Eminönünden tüm boğazı izleyeceğiniz görselliğine sahip olan Hamdi Restaurant 40. Yılında web sitesini ve kurum kimliğini değiştirdi. Lezzetli kebap çeşitleriyle müdavimlerinin tercihi olan Hamdi Restaurant yurt dışında ve yurt içinde bilinirliği yüksek bir markadır.

İlk olarak markanın web sitesi yenilenmiştir. İngilizce ve Türkçe dillerinde inşaa edilen web sitesi üzerinden rezervasyon gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda siteye kayıtlı tüm mail adreslerine toplu mail olarak duyurularda bulunan web sitesinin fotoğraf ve video galeri bölümleri, menü galerisi bulunmaktadır.

Hamdi restaurant alkollü bir mekandır. Basın ilanlarındaki grafik yaklaşımında, mekanın istanbul manzarasına olan hakimiyetini, resimlerden ziyade sade bir dille anlatılmış metin ile hedef kitleye aktarılması tercih edilmiştir.

Ayrıca Ramazan, yeni yıl gibi dönemlerde restaurantın fly çalışmalarında cep broşürleri tasarlanmıştır. Akordiyon katlamalı cep broşürlerinde eskitilmiş bir harita üzerine Hamdi Restaurant’ın menüleri yeralmaktadır.