Dil seçimi

YKS Tesis Yönetimi, kurumsal web sitesini yeniledi.

YKS Tesis Yönetimi, kurumsal web sitesini yeniledi.

by abovethetime digital creative production, October 19, 2013

Yapı Kredi ve Koray inşaat kuruluşu olan ve 1988 yılından günümüze tesis yönetimi konusunda faaliyet yürüten YKS’nin kurum imajının yenilenmesine kurumsal web sitesinin yenilenmesi ile devam ediyor.
<!–more–>

[divider] KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI[/divider]

YKS’nin kurumsal renklerinin kullanıldığı web sitesi tasarımı katalog çalışmasıyla aynı tasarım bütünlüğüne sahiptir.

Kurumsal web sitesinin anasayfasında kurumun duyuruları, hizmet ana başlıklarından ve bağlı olduğu derneklerin logosunun paylaşılmasıyla tasarlanmasından oluşmaktadır. Kurumsal web sitenin haberler bölümü, bizden haberler ve duyurular olarak ikiye ayrıldı. Kurumun duyuru niteliğindeki haberlerin paylaşıldığı duyurular bölümünün dışında YKS bünyesine yeni katılan markaların haberleri bizden haberler bölümünde yer almaktadır.

YKS’nin yazılı ve görsel medyada yer alan haberleri küpür ve video linki şeklinde basın bölümünde yer almaktadır. Ayrıca basın mensuplarının, YKS’nin güncel basın bültenlerine ulaşabileceği bir bölüm oluşturulmuştur. Basın mensupları, YKS’nin ilgilendikleri haberlerin talebini yine tek tuşa tıklayarak ve bilgilerini paylaşarak talep edebilmektedir. YKS’nin kurumsal web sitesinin admin paneli (CMS Content management system) sayesinde tüm bölümleri revize edilmekte, yeni bölümler eklenebilmekte ve oluşturulmuş bölümler silinebilmektedir. Admin panelden ayrıca tüm bölümlere içerik sağlanırken, yeni dil oluşturma imkanı tanımlanmıştır.