Dil seçimi

Zaman geçer Winsa kalır.

Zaman geçer Winsa kalır.

by abovethetime digital creative production, January 19, 2011

Winsa markası üretim ve satışına 1998 yılında başlamış olup 27.000 metrekare kapalı alan olarak, toplam 40.000 metrekare arsa üzerindeki kurulu tesisleri ile üretim yapılmaktadır. Bugün itibari ile yılda 16.000 ton PVC profil üretim kapasitesine sahip tam otomatik PVC profil üretim hatlarında PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri’ nin üretimini sürdürmektedir.
<!–more–>

Winsa markası altında tüketicinin kullanımına yönelik değişik amaçlara, zevklere ve mekanlara hitap eden sistemler sunmaktadır. Winsa Dorado, Safir, Carina, Vela, olmak üzere 4 ayrı seri, Winstor, Winkepenk ve Winscreen, katlanır kapı, pivot ve paralel sürme olmak üzere 6 ayrı sistem çözümünü sağlayan 100’ün üzerinde profil seçenekleri ve 17 renk alternatifi ile ayrıca dünyaca kabul edilmiş ithal her türlü çözüme yönelik donanımı seçenekleri ile kaliteye verdiği önemi satış sonrası müşteri hizmetlerine yönelik yaklaşımları ile birleştirerek tüketicinin kullanımına sunmaktadır.

Estetik, güvenlik, yalıtım, sağlık, çevre dostu ve tasarruflu olmak winsa markasının hedef kitlesine sunduğu, marka vaadleridir. Tüketicisinin beklentilerinin tümünü tek bir pencere ile sunmanın sağladığı haklı gurur ile winsa markasının 2011 yılında “Zaman geçer winsa kalır, çünkü pencere bir kere alınır” sloganına bağlı olarak markayı, hedef kitlesine yeniden konumlandırdık. Gerek basın ilanlarında gerekse radyo spotlarında tüketicilerin, winsa markasını tercih etmesi ile birlikte uzun ömürlü satınalma gerçekleştirileceği düşüncesi ön plana çıkartıldı.