Dil seçimi

abovethetime, iletişim disiplinin birçok alanında müşterisi olan kurum ve markalara yetkin kurumsal, ticari iletişim çözümleri sunan dijital ve klasik kreatif reklam ajansı olarak 2006 yılında kuruldu.

abovethetime ajans felsefesi, pazarlama kuramlarının gerektirdiği bilimsel çerçevede oluşturulmuş iletişim stratejilerini, markanın hedef kitlesine, imajını konumlandırarak etkileşime geçilmesini sağlar. Başarılı reklamlar üretmek için; özel ve alışıla gelmişin dışında bir stratejik zemin hazırlanması gerektiğine inanır.

İyi bir iletişim planının ve buna başlı gerçekleşen pazarlama stratejilerinin, doğru ve bilimsel bir araştırma neticesince ortaya çıkması gerekliliğini ilke edinmiştir. Özgün fikirleri içeren pazarlama yaklaşımları oluşturur. Markalara basın ilanlarından, doğrudan iletişim materyallerine, mimari uygulamalardan, sosyal medyaya kadar bütünleşik pazarlama desteği sunar.

Ezberleri bozarak, dikkatleri çekerek, ayrıntılara önem vererek markalara tüketici odaklı, satış geliştirme materyallerinin oluşması ve doğrudan pazarlama projeleri üretilmesi alanlarında çözüm ortağı olur. Ticari fuar ve sergi gibi iletişim temelli pazarlama organizasyonlarında parlak fikirler uygular. Pazarlama araçlarını bir bütün olarak kullanılması gerekliliğinin bilincindedir.

BAZI REFERANSLARIMIZ

.